Serdecznie witamy w naszym sklepie.


Nasza firma od ponad 12 lat zajmuje się produkcją odzieży niemowlęcej i dziecięcej.

Dzięki temu, że w czasie gdy rozpoczynaliśmy działalność urodził się nasz synek, na bieżąco mogliśmy poprawiać i udoskonalać wzory oraz dopasowywać je do rozmiaru dziecka.

Mieliśmy też okazję przetestować dzianiny różnych producentów i wydaje nam się, że znaleźliśmy najlepszą. Nie jest najtańsza, ale nie rozciąga się i nie blaknie w praniu, a dzięki temu, że jest barwiona w najlepszej w Polsce cyfrowej farbiarni, powtarzalność odcieni jest niemal 100%. Można więc z różnych wyrobów w jednej kolorystyce skompletować całą wyprawkę dla dziecka.

Kupią u nas Państwo: śpioszki, kaftaniki, body, koszulki, półśpioszki, wyprawki, pajacyki, spodenki, bluzeczki, ręczniczki, łapki, czapeczki i podkoszulki. Większość ubranek jest uszyta ze 100% polskiej bawełny. Jedynie frotka i welur mają 20% dodatku poliestru.

W swojej ofercie mamy ubranka tańsze, bez nadruków i ozdobnych obszyć, ale też trochę droższe z kolorowymi sitodrukami i ozdobnym obszyciem. Każdy więc może skompletować odpowiednią wyprawkę dla swojego maluszka.

Wszystkie wykorzystywane do produkcji dzianiny posiadają certyfikaty: " Bezpieczne dla niemowląt " i " Przyjazne dla człowieka ".

Również sitodruki, których wykonanie zlecamy firmie specjalizującej się w aplikacjach dziecięcych, są robione farbami bezpiecznymi dla dziecka i są niezwykle trwałe.

Dzięki temu w naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości ubranka, wykonane z wielką starannością i dbałością o każdy szczegół w możliwie najniższej cenie.

Gwarantujemy również pełen profesjonalizm, miły i stały kontakt z klientem oraz szybką wysyłkę.

Ubranka sprzedajemy też w ilościach hurtowych, a warunki współpracy ustalamy indywidualnie. Prosimy więc o kontakt mailowy lub telefoniczny.

PPHU MEA Sławomir Łuczak

63-200 Jarocin

ul. Torowa 20

mea.biuro@wp.pl

tel.500 086 718